icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Van Hosteslik KursuVan hosteslik kursu ile uçma hayallerinizi gerçekleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünya üzerindeki birçok havayolu şirketi yıl içerisinde binlerce hostes alımı yapıyor. Havayolu şirketlerinin hostes işe alım sürecinde değerlendirdikleri en önemli nokta hostes olmak isteyen adayların iyi bir seviyede İngilizce konuşabilmeleridir. Havayolu şirketlerinde hostes olarak görev yapabilmek içinse iyi bir İngilizce eğitimi şart. Firmamız vermiş olduğu eğitimlerin İngilizce kısmına oldukça fazla zaman ayırıyor. Tecrübeli uzman kadromuz

generic levitra

, hostesliğin temelini oluşturan İngilizce ve psikolojik eğitimleriyle adayları etkili bir eğitim sürecine ve daha sonra güzel bir iş hayatına hazırlamaktadır.

Hosteslik Nedir?

Hostes kısaca; uçuş esnasında yolculara gerekli briefingi veren ve uçuş başından sonuna kadar yolcuların istekleriyle ilgilenen uçuş görevlisidir. Hosteslerin yolcularla saygın ve düzgün iletişim kurabilmesi bu işin en önemli amacını oluşturmaktadır. Hosteslerin görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için, kapsamlı bir eğitim almaları şarttır. Van Hosteslik Kursu olarak adaylarımızı iyi bir İngilizce eğitimiyle birlikte sorumluluklarının bilincinde eğitmekte ve eğitim sonrası iş hayatında daha başarılı olmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hosteslerin Görevleri Nelerdir?

Hostesler çalışma alanlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Hostesler hem yerde hem de uçuşlarda görev yapabilir. Yer hosteslerinin görevi uçuş öncesinde yolcuların uçak içerisindeki yerleşimini ve gerekli düzeni sağlamaktır, Uçuş için uçağa gelen yolcularla gerekli olan en iyi iletişimi kurup

Buy Amoxil UK

, uçuş öncesi gerekli bilgilendirmeleri yolculara aktarır. Sizin de hostes olma hayaliniz var ise ve gerekli şartları taşıyabileceğinizi düşünüyorsanız kursumuza başvurmakta gecikmeyin. Biz de Van Hosteslik kursu olarak sizi bu meslek için en iyi şekilde eğitip, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardım edelim.

Hostes Olabilmek İçin Koşullar

 • Aday en az lise mezunu olmalı,
 • Adli sicil kaydı temiz olmalı,
 • En az bir yabancı dili akıcı şekilde konuşmalı ve anlamalı
 • 18 yaşından büyük olmalı
 • Herhangi bir bedensel ve zihinsel engele sahip olmamalı

  Kup kamagra bez recepty

  ,

 • Ciddi bir sağlık problemine sahip olmamalı,
 • Bayanlarda 1.60cm-1.80cm Erkeklerde ise 1.75cm-1.80cm boy aralığına sahip olmalıdır.

Yukarıdaki şartlar hosteslik için hava yolunun belirlediği şartlardır, dolayısıyla hosteslik kursumuz da adaylarında bu şartı aramakta ve uygun olmayan başvuruları kabul etmemektedir.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara