icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Şanlıurfa Hosteslik Kursu

Şanlıurfa Hosteslik Kursu, hostes mesleğini gerçekleştirmeyi düşünen bireyler için firmamız tarafından uygun fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır. Hosteslik mesleği; genel olarak uçaklarda, özel durumlar için ise jetlerde seyahat etmekte olan yolcuların konforunu sağlayan kişinin mesleği olmaktadır. Bu mesleğe sahip olabilmek için gerekli olan bazı nitelikler bulunmakta ve bu niteliklerin sağlanmaması durumunda aday hostes olamamaktadır.

Şanlıurfa Hosteslik Kursu Başvuru İçin Gereken Şartlar

Hostes olabilmek için gerekli olan başlıca koşul hangi ülkede görev yapılacaksa o ülkenin vatandaşlığına sahip olmaktır. Aday Türkiye içerisinde çalışacak ise TC vatandaşı olması gerekmektedir. Hostes mesleğine sahip olmak isteyen adayın daha önce sabıka kaydının bulunmuyor olması gereklidir. Aday birey

, fiziksel ya da ruhsal olarak herhangi bir soruna sahip olmamalıdır. Hosteslik mesleğine sahip olmak isteyen birey, yüksek yerlere karşı korku ve buna benzer ruhsal değişimler barındırmamalıdır. Kursa başvurmayı düşünen aday kişi, en az liseden mezun olmuş olmalıdır. Hala liseye devam eden ya da ilkokul mezunu bireyler Şanlıurfa Hosteslik Kursu eğitimlerine başvuruda bulunamamaktadır.

Aday bireyler, kendi ana dillerini akıcı ve düzgün bir diksiyon ile doğru bir şekilde konuşabilmek mecburiyetindedir. Hosteslik mesleği için bazı boy şartlarının da içine girmek gerekmektedir. Hosteslik mesleğini yapabilmek için istenen boy, bayanlarda 1,60 ile 1

,80 arasında ve baylarda 1,70-1,85 arasında değişiklik göstermektedir. Başvuruda bulunacak birey erkek cinsiyetine sahip ise askerlik ile ilgili durumu halletmiş olmalı veya askerlik için tecil belgesinin bulunması gerekmektedir. Hosteslik mesleği için istenen diğer koşul ise başvuru yapacak kişinin en az bir tane yabancı dili orta seviye olarak konuşabilmesinin gerekli oluşudur. Adayın yabancı dil ile ilgili bir sorunu var ise firmamız tarafından verilen yabancı dil eğitimleri ile bireyin yabancı dil düzeyi en az B2 olmaktadır.

Firmamız tarafından düzenlenen Şanlıurfa Hosteslik Kursu eğitimleri yanında ücretsiz olarak Beden Dili ve Kurul Mülakat Teknikleri Dersi ve bu derse ek olarak Mülakat Hazırlama Dersi verilmektedir. Hostes olmak isteyen adayların eğitimlerimize düzenli katılımı sonucu sertifika verilmekte olup bu sertifika ile adaylar istedikleri hava yolu şirketinde kolayca iş bulabilmektedir.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara