icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


21. Yüzyılın en çok tercih edilen mesleği hosteslik için hosteslik kursu tokat engin deneyimleri ile yıllardır hizmet vermektedir. Adayların ihtiyacı olan tüm sertifika programları kursumuzda mevcuttur.

Hosteslik mesleği son yıllarda en çok tercih edilen meslekler arasındadır. Hosteslik mesleğinin çalışma şartları oldukça iyidir. Hostesler yolculuk için gerekli şartları olgunlaştırmak ile görevlidir. Yolcular hızlı ve konforlu seyahat isterler. Yolcuların ihtiyacı olan uçuş başlamadan önce bagaj bilet ve temizlik hizmetlerini hostesler sağlar. Uçuş başladığında yolculara servis ve anlık ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yardımcı olurlar. Uçuş esnasında olabilecek acil durum önlemlerini alıp gerektiğinde yolcuların güvenli bir şekilde tahliyesini gerçekleştirirler. Hostes olabilmek için istenilen sertifikaları edinmiş ve yabancı dil bilginizin en az orta düzey olması gerekmektedir. Hosteslik kursumuz adaylara hostes olabilmek için gerekli bilgi ve kazanımların elde edilmesi için olanak sunacaktır. Hosteslik kursu Tokat hostes olmak amacıyla gireceğiniz sınav ve mülakatlar için tescilli sertifika edinebileceğiniz imkânları ayağınıza getirmektedir.

Hosteslik Kursu Tokat Eğitimi İçeriği

Hostes olabilmek için almanız gereken eğitimler şöyledir; hava yolları kuralları ve bilgisi

generic levitra

, uçuş için görev alabilmeniz için bilgiler, yolcular ile sağlıklı iletişim kurabilmek için yolcu psikolojisi

, uçuş esnasında olabilecek olumsuz durumlardan etkilenmemeniz için uçuş psikolojisi, yolculuk esnasında uçak ile ilgili teknik bilgileri bilmeniz gerektiğinden uçuş için teknik bilgiler, yolcuların herhangi bir sıkıntı yaşamaması ve hazırlıkların tam olabilmesi için bilet, bagaj ve evrak için genel bilgi eğitimlerini içermektedir. Uçuş esnasında olmazsa olmazlardan yolcu acil bir rahatsızlanma geçirdiğinde ilk müdahaleyi yapmak için ilk yardım eğitimi alırsınız.

Hosteslik Kursu Tokat Başvuru Kriterleri

Hosteslik kursu tokat adaylardan bazı başvuru şartları istemektedir. Bunlar şöyledir; öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olunmalıdır. Herhangi bir suçtan sabıka dosya kaydınız bulunmamalıdır. Uçuş için sağlık ve fiziki engeliniz olmamalıdır. En az lise ve onun dengi olan okulların birinden mezun olunmalıdır. Diksiyonunuz düzgün ve en az bir yabancı dili akıcı bir şekilde konuşuyor olmalısınız. Daha önce çalıştığınız bir işten ayrılmışsanız herhangi sorun teşkil edecek kaydınız bulunmamalıdır. Kadınlarda 1.60-1.80, erkeklerde 1.70-1.85 boy aralığında olunmalıdır. Erkek adaylar için askerlik yapılmış ya da tescilli şartı aranmaktadır.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara