icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Geçmişten günümüze talebi artan hosteslik, dışarıdan ne kadar eğlenceli ve kolay görünse de aslında göründüğü kadar süslü ve basit değildir. Adayları hostesliğe hazırlamak için verilen ciddi eğitimler önem taşır. Hostes olmak isteyen bireylerin sahip olmaları gereken pek çok kriter ve özellik vardır. Eğer gerekli özgüven yoksa veya yeteri kadar mesleğe yatkınlık yoksa hosteslik kursları bunu adaylara kazandırabilir. Hosteslik kursu veren kurumumuz hosteslik için gereken şartları karşılayan adaylara uygun hosteslik kursu fiyatları çerçevesinde eğitim vermekte ve onları iş yaşamına hazırlamaktadır.

Hosteslik Eğitimi Aşamaları

Hostes olmak isteyen adaylar başvuru ve kabul aşamalarından sonra her havayolunun kendi mülakatlarına tabi tutulur. Sırası ile boy ve kilo

, İngilizce (veyahut istenilen başka bir dil), psikoloji ve genel kurul toplantısı şeklinde ilerler. Bu aşamaları başarı ile geçebilmek için daha önceden gidilen bir hosteslik kursu diğer adayların önüne geçilmesine olanak sağlayacaktır. Bu alanda eğitim veren kurumumuz havayolu şirketleri tarafından istenen niteliklere sahip adaylar yetiştirmektedir. Hosteslik kursu fiyatları verilen ders saatlerine, adayların İngilizce yetkinliğine göre değişmektedir.

Hosteslik Kursu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hosteslik kursu fiyatları, eğitim veren kurum veya kuruluşların o piyasadaki tecrübesi, markalaşmış isim olması gibi etkenlerle artıp azalabilir. Bununla birlikte eğitimci ekibin tecrübe, deneyim ve kalitesine bağlı olarak değişir. Adayların önem verdiği ve dikkate aldığı bir diğer önemli etken ise o kurumun başarısıdır. Eğitim verilen adaylara iş garantisi verilip Bunun istatistiklerini göstermek kursa olan talebi arttıracaktır.

Hosteslik kursu fiyatları, amacına hizmet eden şirketlere birçok hostes kazandırmış olan kurumların fiyatını etkiler. Çünkü eğitim için yüksek fiyatlar ödemeyi kabul eden adaylar güvenilirliği önemsemektedir. Fiyatlar ile kurumların piyasadaki saygınlık ve güveni arasında doğru bir orantı vardır. Her ikisi de birbirine bağlı olarak artar. Bütün bu kriterlere bağlı olarak net fiyat söylemek mümkün değildir. Kursumuzda yapılan ücretlendirmelerde farklı ödeme imkânları sunulmaktadır. Kurslar ve ödeme imkânları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara