icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Sürekli olarak göklerde çalışmayı hayal eden bireyler için özel olarak açılmış olan hosteslik kursları

buy levitra uk online

, birbirinden farklı birçok eğitimi bünyesinde barındırmaktadır. İyi bir şekilde uçuş hostesliği yapabilmenin yolu; yolcuya duyulan saygı, kapsamlı olarak verilen bir eğitim ve bireysel öz disiplinden geçmektedir. Birçok bireyin hayalini süsleyen hosteslik mesleği, firmamız sayesinde çok uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu meslekte çalışmakta olan uçuş hosteslerinin görevleri genel olarak; uçakta bünyesinde çalıştığı şirketi temsil ederek yolcu memnuniyeti bilinciyle çalışmak, yerde ya da uçuş anında yolcu ile ilgili emniyet gerektiren tedbirler almak, acil durum anında yolcunun uçak kabininden tahliyesini sağlamak şeklinde özetlenebilmektedir. Firmamızın düzenlediği hosteslik kursları İstanbul fiyatları uygun oluşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Firma tarafından sağlanan hosteslik eğitimleri hem teorik olarak hem de uygulamalı biçimde adaylara sunulmaktadır. Adaylar bu eğitimler ile uçuşa hazır olarak yetişmekte ve görev bilinci gelişmiş bir hostes olmaktadır. Verilen hosteslik kurslarından gerek örgün gerekse uzaktan eğitim şeklinde yararlanabilmektedir. Hosteslik kurslarını başarı ile tamamlayan adaylar onaylı sertifika almakta ve bu sertifika ile hostes olarak çalışmaya başlayabilmektedir.

Hosteslik Kursu İçeriği

Firmamızın düzenlemiş olduğu hosteslik kursları İstanbul fiyatları ve eğitimden sağlanan verimi nedeni ile sık tercih edilmektedir. Eğitimlerin verimliliği kursların içeriğinin kalitesinden gelmektedir. Hosteslik kurslarında verilen ilk derste; sivil havacılık otoriteleri işlenmekte ve havacılık kuralları

http://fankhaenel-gitarrenbau.de/css/ohne-rezept/index.html%3Fp=73.html

, havacılık terminolojisi ve havacılık tarihi gibi teorik konular detaylı olarak işlenebilmektedir. Uçuş teorisi ve uçak ile alakalı bilgiler diğer bir dersin konusu olmaktadır. Hosteslik mesleği görevleri ve sorumlulukları dersi aday bireyler için dikkatli şekilde dinlenmesi gereken önemli dersler arasındadır.

Uçuş ekibi ile eğitim başlıklı dersin içeriğinde uçuş sırasında alınması gereken aksiyonlar uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Trafik çantasının içeriği ve ne işe yaradığı ile ilgili verilecek olan ders adayların genel kültür seviyesine de katkı sağlamaktadır. Diğer bir derste ise detaylı olarak yolcu ve ekip durumu, uçuş makyajının nasıl olması gerektiği, anons ile ilgili bilgiler, yakıt alımının nasıl yapılacağı ve ikramların alımı gibi uçak içi yapılması gerekenler öğrenilmektedir. Hosteslik kursu İstanbul fiyatları döneme bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle içinde bulunduğunuz dönem ile ilgili fiyat almak için telefon numaralarımız sayesinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara