icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan hosteslik kursları fiyatları bazı etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Hosteslik kursu ismi altında bütünleşen birden fazla sayıda eğitim, sizlere son derece uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bu eğitimler kolay ve anlaşabilir düzeyde olmakta; bundan kaynaklı lise mezunu olan kişiler bile rahat bir şekilde eğitimleri kavrayabilmektedir. Kursun tamamlanmasının ardından hostesliğe aday kişilere sertifika verilmekte ve verilen bu sertifika sayesinde hostes ismine erişilmiş olunmaktadır. Hostes ismi

buy levitra cheap

, uçuş sırasında uçaktaki yolcuların güvenliğini kontrol altında tutmakta olan kişiye verilmektedir. Hosteslik ya da kabin görevlisi mesleğini yapan insanlarda, yüksekliğe dair herhangi bir sağlık problemi yaşanmaması hosteslerin mesleğini güzel şekilde gerçekleştirebilmesi açısından önem arz etmektedir. Firmamız kurslarını tamamlayan kursiyerlere verilen bu sertifikalar ile adaylar ister özel hava yolu şirketleri isterse devlete ait hava yolu şirketleri arasından dilediklerine başvuru gönderebilmektedirler. Hostes adı altında iş arayışı olan her kurum, firmamız sayesinde verilen hosteslik sertifikası ile hostes boşluğunu doldurmaktadır.

Değişen hosteslik kursları fiyatları firmamız sayesinde bütçe dostu olarak sizlere verilmektedir. Hosteslik kursu fiyatlarının bu gösterdiği değişiklik, eğitimlere başvuran adaylarda gerekli koşullarının ne kadar eksik olduğu ile ilgilidir. Örnek olarak yabancı dil seviyesinin yeterli olmadığı adaylar için firmamız, eğitmenler görevlendirmekte ve yabancı dil seviyenizi en düşük B2 kur seviyesine yükseltmeyi amaçlamaktadır. Bu durumdan dolayı diğer eğitim içeriklerine bir de yabancı dil kursu eklenmekte ve fiyat artışı oluşmaktadır.

Hosteslik Kursuna Başvuru Koşulları

Firmamız tarafından sizlere sunulan kurslarda değişen hosteslik kursları fiyatları ile birlikte eğitim içerikleri de değişkenlik göstermektedir. Hosteslik kurslarına başvuru yapabilmek için ilk gerekli olan şart TC vatandaşı olunması şartıdır. TC vatandaşlığına sahip olmayan adaylar firmamız tarafından verilen kursu tamamlasalar dahi hostes olamamaktadır. Bununla birlikte adayın eğitim düzeyinin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Hostes mesleğine sahip olmak isteyen adayların Türkçe dilini akıcı ve düzgün bir şekilde konuşabilmesi son derece önemli olmaktadır. Firmamız bünyesinde sizlere verilmekte olan tüm kurs detaylarını öğrenmek için irtibat numaralarımızdan bizimle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

/get-cialis-uk.html”>cialis uk
maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara