icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Beylikdüzü Hosteslik Kursu sayesinde hostes olmak son derece kolaydır. Uçakta uçuş esnasında bulunmak ve yolcuların sağlığını kontrol altında tutmak zorunda olan bireye hostes denmektedir. Diğer adı kabin görevlileri olan hostesler, bazı özel durumlarda özel jetlerin içinde de yer almakta ve oradaki yolcular için gerekli olan bilgilendirmenin yapılmasını sağlamaktadır. Uçakta meydana gelebilecek her türlü sorun ve arıza durumu sırasında hosteslerden yardım alınmalı ve onların yönlendirdiği şekilde davranılmalıdır. Hostesler aynı zamanda uçağın kalkışı esnasında ve uçak yere inmeden hemen önce uçağın altında bulunan emniyet ekipmanlarını uçaktaki misafirlere tanıtmakla görevlidirler. 

Hosteslik mesleğinin de diğer meslekler gibi bazı zor tarafları bulunmaktadır. Ancak hostes olmak isteyen kişiler için bu durum herhangi bir engel teşkil etmemelidir. Beylikdüzü Hosteslik Kursu sayesinde hostes olmak için gerekli olan tüm nitelikler kazandırılmakta ve buna uygun eğitimler adaylara uygun fiyata sunulmaktadır. Kursumuz bünyesinde eğitim alan tüm adaylara tüm kurumlarda kullanılabilecek sertifika verilmektedir. Bu sertifika sayesinde adaylar

kamagra pills

, hostes unvanına erişmiş ve iş arama seviyesine ulaşmış olmaktadırlar. Kursa başvuru yapmak için herhangi bir ön koşul aranmamasına rağmen hosteslik mesleğini tam manası ile yerine getirebilmek için bazı şartlara ihtiyaç duyulmaktadır. 

Hosteslik Mesleği İçin Gerekli Olan Şartlar

Hostesler, hangi ülke için çalışacaklarsa o ülkeye ait vatandaşlık almalıdırlar. Bu bizim ülkede işe başlayacak bir hostes için T.C. vatandaşlığı almasının zorunluğu olduğu anlamına gelmektedir. Hostes olmaya karar veren kişi daha önceden hiçbir suça karışmamış olmalı ve sabıka kaydının oluşmamış olması gerekmektedir. Başvuru yapacak kişide zihinsel ya da bedensel herhangi bir engel bulunmamalıdır. Kursa başvurmayı düşünen adayın yükseklik korkusu taşımaması

clomid 50mg kaufen

, aranan başlıca şartlar arasında yer almaktadır. Bu kişi mezun olduğu okul bakımından en az lise mezunu olmak zorundadır. Hostesler için anadillerini akıcı bir şekilde bilip konuşma şartı aranmaktadır. 

Beylikdüzü Hosteslik Kursu için başvuru yapacak birey; kadınlarda 1

,60 ile 1,80 cm arasında, erkeklerde ise 1,70 ile 1,85 arasında boya sahip olmak zorundadır. Bu boy uzunluğu arasında yer almayan bireyler bu meslek grubunda yer alamazlar. Hosteslik mesleği için aranan diğer şart hiç şüphesiz yabancı dil olmaktadır. Yabancı dili yeterli gelmeyen adaylara firmamız tarafından yabancı dil destek kursu verilmekte ve bu duruma çözüm sağlanmaktadır. 

Sizin de hosteslik ile ilgili kafanıza bazı sorular takıldıysa cevap bulmak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara