icon

0549 699 69 60
info@interaktifkampus.com


Yeryüzünde olmayı değil de göklerde olmayı isteyenlerin hayallerini Balıkesir Hosteslik Kursu gerçeğe dönüştürüyor. Uçuş görevlisi olmak kolay bir meslek değil fakat kursumuz sizi en iyi uçuş hostesi yapmayı amaçlıyor. Birçok kapsamlı eğitimi ile kursumuz gerekli bilgiyi ve donanımı sizlere sunarak sizi uçuş hostesliğine tam olarak hazırlıyor. İyi bir uçuş görevlisi olmak kapsamlı bir donanıma sahip olmayı gerektirir. Bu donanımların bir kısmı kişinin iletişim becerisi ile alakalı iken diğerleri ise sahip olduğu bilgiler ile alakalıdır. Bu yüzden kursumuz gerekli olan her türlü bilgiye sahip olmanızı sağlarken sizi hostesliğe en iyi şekilde hazırlar. Hosteslik kursumuz ile hostes olmak için ilk adımı atan kişilere mesleki açıdan ihtiyaç duyacağı temel ve ileri mesleki bilgileri öğretiyoruz. En başta sosyal iletişim becerileri olmak üzere birçok gerekli beceriyi verdiğimiz kaliteli eğitim ile kazandırıyoruz.

Hosteslik Eğitimimiz

Balıkesir Hosteslik Kursu ile size hosteslikle ilgili her şey öğretilecek ve meslek eğitimleri verilecektir.  Verilecek eğitimler arasında uçuş teorisi ve uçakla ilgili bilgiler

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=171.html

, kabin memurunun görev ve sorumlulukları, havacılık prosedürleri, tarihi ve terminolojisi, ekip planlama, meteoroloji gibi eğitimler vardır. Bunun yanı sıra yolcu psikolojisi, ikram, ikram alımı, yolcu karşılama ve anons gibi eğitimler de kursumuzda verilmektedir. İçeriğinde daha birçok eğitimi bulunduran kursumuz size her türlü bilgiyi ve donanımı sağlayacaktır.

Eğitimlerimiz çok kapsamlı olup tüm eğitimlerimiz hem uygulamalı hem de teorik olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm süreçleri titizlikle ve detaylı bir şekilde ele alan kurumumuz alanında uzman eğitimcileri ile uçuş sırasında lazım olabilecek ve mutlaka her hostesin bilmesi gereken bilgileri Balıkesir Hosteslik Kursu eğitimlerimiz ile hostes adaylarına öğretiyoruz. Bütün bu bilgiler, teorik eğitimler ve uygulamalı eğitimler ile hostes adaylarının uçuş sırasında hiçbir sıkıntı yaşamayacağına emin oluyoruz. Kursumuzun süresi 1 aydır ve bahsettiğimiz her eğitim kapsamlı bir şekilde bu süre içinde işlenecektir. Bu sürenin sonunda tam donanımlı bir hostes olmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Kursumuzun erken dönem kayıtlarını kaçırmamak için hemen başvurabilirsiniz.

maurers fx15 lida biber hapı yutulabilir mide balonu ankara